خدمات آسانسور و پله برقی شرکت الماس صنعت آرتا

مشاوره و طراحی

شرکت الماس صنعت آرتا با کادری از متخصصین فنی کار آزموده و مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی انواع آسانسور و پله برقی مطابق با دانش روز دنیا به   سراس ایران میباشد . هدف اصلی از بکارگیری یک مشاور کنار گذاشتن بخشی از کار می باشد که در آن بخش به اندازه کافی دارای دانش و تجربه لازم نمی باشیم و نیاز به  متخصص در آن زمینه را داریم . مشاوران با استفاده از تجربه و تخصص خود پاسخ دهنده مشکلات و ابهامات در امور مورد نظر می باشند.در مورد آسانسور و پله برقی نیز  مشاوران با انجام محاسبات دقیق همچنین در نظر گرفتن محدودیتهای ابعادی و ملاحظات اقتصادی کمک می کنند مناسب ترین آسانسور یا پله برقی (بهینه ترین از لحاظ تعداد، ظرفیت، سرعت و نوع و هزینه )  انتخاب شود.

فروش و نصب

شرکت الماس صنعت آرتا با بهره گیری ازدانش و تخصص افراد مجرب و کار ازموده در زمینه فروش و نصب انواع آسانسور و پله برقی، آماده خدمت رسانی به تهران و سایر شهرستان ها می باشد.امروزه تمامی ساختمان های تجاری، فروشگاهی، و مسکونی مجهز به آسانسور هستند. بنابراین نصب آسانسور یکی از مراحل ضروری هر ساختمانی است. نصب آسانسور نیز مانند تمامی کارهای فنی به دانش و تخصص کافی نیاز دارد.به طور کلی آسانسورهای نصب شده در انواع ساختمان ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • آسانسورهای ترکیبی: که مجموعه ای از قطعات مورد نیاز برای یک آسانسور، تولید برندهای شرکت های مختلف هستند
  • آسانسورهای پک: که تمامی قطعات تولید یک برند بوده و برحسب نیاز ساختمان شما تمامی قطعات و اجزای آسانسور انتخاب می شود
  • :از مزایای پک آسانسور و پله برقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد
  • کیفیت فوق العاده در طراحی و تولید قطعات
  • ساخت شده با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا
  • عدم محدودیت در سرعت، تعداد توقف
  • خرابی‌های کمتر در مقایسه با آسانسو‌رهای ترکیبی
  • تنوع در انتخاب نوع، رنگ و طراحی کابین‌‌‌های آسانسور

سرویس و نگهداری

شرکت الماس صنعت آرتا با بکارگیری نیروهای فنی و خدمات تخصصی  آماده  ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی در تهران و کلیه شهرستان ها میباشد.سرویس و نگهداری آسانسور  و پله برقی عبارتست از بازیینی کلی قطعات نصب شده و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور.بطور کلی هیچ سیستم یا مکانیزمی وجود ندارد که نیازمند سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستم هایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می نماید و خرابی آنها باعث خطرات احتمالی جانی می گردد.

عدم انجام سرویس ماهانه چه عواقبی دارد؟
حـوادث آسانسـورها به دلیـل عـدم انجام سرویسِ صحیح و بموقع و یا نگهداری غیر‌اصولی توسط افراد غیر‌متخصص اتفاق می‌افتد. در صورت بروز هر گونه حادثه، طبق قانون هر یک از افراد سانحه دیده در خصوص شکایت از مدیریت ساختمان و در‌خواست غرامت از مقصرین محق می‌باشد.لذا قرارداد سرویس و نگهداریِ با یک شرکت معتبر (دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور، عضو اتحادیه) به همراه بیمه‌نامه و استاندارد امری ضروری بوده و گره‌گشای مشکل پیش آمده خواهد بود.